Pazartesi , 23 Mayıs 2022
YENİ
Ana Sayfa » Beyaz Eşya » Vestel Maestro Akıllı Buzdolabı

Vestel Maestro Akıllı Buzdolabı

Mutfağınızın yeni gözdesi olacak bir buzdolabı “ Vestel Maestro “  Diğer ürünlerden ayıracak birçok özelliğe sahip olan bu ürün, mutfağın neşesi olmaya aday.

Klasik beyaz eşyaların modasını yitirmeye başladığı, bu zamanlarda farklı tarzı ile siz tüketicilerin hizmetinde. Mobilyalardan tutun mutfak gereçlerine, beyaz eşyalara kadar hayatımızı kolaylaştıracak birçok yeni ürün artık piyasada.

Bunlardan biri olan “Vestel Maestro” mutfaklarınıza ayrı bir hava katacak. Beyaz eşyalarda Klasiklikten sıkılan daha modern veya marjinal seçimlerden yana hakkını kullanmak isteyenler için uygun bir ürün. Bu buzdolabını diğer ürünlerden ayıran farklardan biri sesli mesaj özelliğine sahip olması. Nasıl mı? İsterseniz unutmamanız gereken notlarınızı kaydedebilir ya da sevdiklerinize mesaj bırakabilirsiniz.

Bunun dışında dokunmatik ekran, Mp3 çalar, zamanlayıcı, geniş iç hacmi, parlak LED ekranı ve modern tasarımı ile mutfakta geçireceğiniz zamanı keyifli hale dönüştürecektir. Günümüz şartlarında tasarruflu olmamız gerektiğinden üreticilerde bunu düşünerek, ekonomi modu seçeneğini de bu buzdolabı ile bizlere sunmuştur. Buzdolabını Vestel Maestro kullanırken ekonomi modunu seçtiğinizde kontrol devreleri içerisinde belirlenir ve ekonomik koşula göre çalışır. Cam dış yüzeyi ile mutfaklarınıza ayrı bir şıklık katacak olan bu ürün, mutfaklarınızın başköşesinde durmaya aday.

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.