Perşembe , 1 Aralık 2022
YENİ
Ana Sayfa » Beyaz Eşya » Vestel ‘den 2011 İçin Büyük Kampanya

Vestel ‘den 2011 İçin Büyük Kampanya

Vestel 2011 Kampanyaları

Yeni yıla, yepyeni beyazlarla girmek için Vestel ‘de harika bir fırsat sizi bekliyor. Şimdi Vestel No-Frost Buzdolabı veya Çamaşır Makinesi alanlara Hera 7021 Bulaşık Makinesi hediye. Üstelik AKBANK / Axess ile alanlar, ödemeye Nisan ‘da başlıyor.

Siz de 28 Şubat ‘a kadar Vestel e-mağazaya ya da size en yakın bir Vestel Mağazası ‘na giderek, hediye bulaşık makinesi fırsatını kaçırmayın.

Vestel 2011 Beyaz Eşya Kampanyaları

Kampanya 28 Şubat 2011’e kadar geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır. Kampanya hediyesi Hera 7021 Bulaşık Makinesi’dir. Hediye, statik tek kapı, çift kapı ve büro tipi buzdolaplarında ve LEA 600 T çamaşır makinesinde geçerli değildir. SBS 802 ve SBS 803 Buzdolapları birlikte alındığında hediye edilmektedir. 5 ve 7 kg Çamaşır Makinesi alanlara Hera 7021, 199 TL katkı payı ile verilmektedir. Axess kampanyası kapsamında hesap kesim tarihinden önce yapılan işlemler Nisan 2011 hesap özetine yansıtılacaktır.

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.