Pazartesi , 26 Eylül 2022
YENİ
Ana Sayfa » Beyaz Eşya » Smeg Buzdolabı

Smeg Buzdolabı

Smeg Buzdolabı

İlk bakışta bu da alınır mı demeyin. Sade ve şık tasarımı ile kalitesini buluşturmuş bir marka, Smeg. İtalyan menşeyi olan ürünleri ile Türkiye beyaz eşya sektöründe emin adımlarla ilerlediğini görüyoruz. Avrupa, Avustralya ve Afrika pazarında kullanıcılarına ulaşabilme yolunda.

Smeg buz dolapları daha çok tasarımı ile mobilya gibi görünse de her dekorasyon özelliğine uyum sağlayabileceği şüphesiz ortada. Piano Design ayaklı buzdolabı modeli ile bunu daha yakından anlayabiliriz. Renk renk A+ enerji sınıfı, brüt 351 litre kapasitesi, saatte 10 kg dondurma kapasitesi, sesli uyarı sistemi ve her yöne hareket edebilen 4 ayrı tekeri ile Smeg Piano Design buzdolabı modeli görülmeye değer.

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.