Pazartesi , 26 Eylül 2022
YENİ
Ana Sayfa » Beyaz Eşya » Siemens ‘ten JETMATİK Bulaşık Makinesi

Siemens ‘ten JETMATİK Bulaşık Makinesi

Siemens jetmatic

Bulaşık makinem bir damla suyun bile hesabını yaparken, bulaşıklarımı da son damlasına kadar kurutsun diyorsanız.

Siemens jetmatic ‘ten, bulaşıklarınızı mükemmel şekilde kuruturken enerji tasarrufunda dünya rekoru kıran bir bulaşık makinesi: Zeolit Kurutma Teknolojisine sahip jetmatic eco.

Jetmatic ‘teki zeolit mineralleri, makine içinde oluşan buharı emerek enerjiye çevirir. Böylece, bulaşıklarınız standart ekonomik programda bile jet hızıyla kupkuru olur. Jetmatic eco, size yanlızca zaman kazandırmakla kalmaz, enerjiden de fazlasıyla tasarruf etmenizi sağlar. Eco 50o programında A %-30 enerji sınıfı ve 7 litre su harcama özelliği ile dünyada ilk ve tek olan jetmatic eco, hem bulaşıklarınızın parlaklığını hem de dünyanın geleceğini düşünür. Üstelik varioSpeed özelliğiyle de %50 daha hızlı yıkar. Bu şaşırtan teknoloji doğal olarak yine Siemens ‘ten.

Siemens jetmatic Bulaşık Makinesi

Siemens jetmatic Bulaşık Makinesi

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.