Mini Fırın ile Mutfaktan Sızan Enfes Kokular

Arçelik için mutfağınız vazgeçilmezlerini size sunmak ve en başarılı teknoloji ile evinize girmek vazgeçilmez bir alışkanlıktır. En başarılı yemekler en başarılı ızgaralar sizin elinizden onun muhteşem marifetleri ile sofralarınıza gelir. Mini fırın ve midi fırınlar ihtiyacınıza göre istediğiniz hizmeti en iyi seçikle sunar. Mutfaktaki en büyük yardımcınız tabi ki de mini fırın ile. Hele ki bunlar birde üstün teknoloji özelliği ile üretilmişse değmeyin keyfine. Teknik servislerimiz tarafından evinize getirilir garantisi onaylanır ve 2 yıl garanti ile en iyi yemeklerin garantisi verilir. Mutfağınızın her daim vazgeçilmezi olan mini ve midi fırınlarla tanışmak için en yakın Arçelik bayisine gidebilir ya da www.arcelik.com.tr den bize ulaşabilirsiniz.

Muhteşem yemeklerin sırrı mutfağınızda…

Hayatımızı idame ettirebilmek için yemek ve içmek bir zorunluluktur. Bunu da en güzel ve en leziz şekilde sürdürmek sizin elinizde.  Arçelik mini ve midi fırınlar sayesinde artık yemeklerinizi ve hamur işlerinizi hazırlamak eziyet olmaktan çıkıyor ve keyfe dönüşüyor. 6 farklı seçeneğiyle sizlere ihtiyacınız olan ne varsa maximum seviyede sunmayı hedefleyen fırınların her biri farklı özellikleriyle dikkat çekiyor. 6 fırında da var olan ızgara özelliği sayesinde et yemeklerinizi tadına doyum olmayan halde pişirebilir, misafirlerinize ikram edebilirsiniz. Balık pişirmek için en ideal ve en sağlıklı yöntem olarak bilinen ızgara, işte bu fırınlar sayesinde  uygulanması çok basit bir hal almış durumda.

Yuvarlak tepsi ve geniş iç hacim sayesinde geleneksel lezzetlerde yemekleri bir şef gibi yapmak artık mini fırınlar ile size kalmış. Mutfağınızdan sızan o enfes kokulara kim hayır diyebilir ki? Ailenize sevdiklerinize arkadaşlarınıza eşi benzeri bulunmaz bir ziyafet çekmek Arçelik mini ve midi fırınlar eşliğinde çok eğlenceli bir hal alıyor.

Uygun ödeme seçenekleriyle sahip olabileceğiniz 6 çeşit Arçelik Mini fırın ve Midi Fırın kampanyaları dönemine özel 168tl den başlayan fiyatlarla  ve anlaşmalı bankalara özel taksit imkanıyla sizlerle buluşmak için yetkili satış bayilerindeki raflarda yerini almış durumda.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir