Miele Çamaşır Makinesi Özellikleri

Miele Çamaşır Makinesi Özellikleri

Miele Almanya’nın dünyaya sunduğu kaliteden ve sağlamlıktan kaçınmadan üretilmiş ürünleri ile üst düzey beyaz eşya markası halindedir. Miele’nin diğer marka ve makinelerden farkları, kolaylık ve avantajları ile bu yazımızda kısaca sizlere bu özelliklerden bahsedelim.

Emaye Kaplama

Çizilmeye, paslanmaya ve boya kalkmalarına imkan sağlamayan Miele çamaşır makinesi yüzeyleri emaye ile kaplıdır. Kendi patenti ile öne sürdüğü emaye kaplama ile uzun ömürlüdür. Asit ve alkaliyenin bu tür metal yüzeylere zarar verdiği bilinir. Emaye kaplanan yüzey ise hem dayanıklı hem de bunlar tarafından etkilenmez. Kolaylıkla temizlenebilmesi yanı sıra renk kaybı ve dayanıklılığı sağlar.

Patentli Petek Dokulu Kazan

Bal peteğine benzetebileceğiniz kazan modeli ile Miele çamaşırların içinde zarar görmemesini mantıklı bir biçimde hedeflemiştir. Tamburun üstünde oluşan su birikintileri, kazanın dönmesi esnasında çamaşırların tambur ile bağlantısını kesiyor. Yüksek devirlerde dönen kazana hareketi bile çamaşırlara olumsuz etki etmez ve ip kaçma hadisesi son bulur.

Patentli Deterjan Çekmecesi Otomatik Temizliği

Deterjan haznesi bildiğiniz gibi zamanla içinde, kenarlarında ve hortum noktalarında deterjan kalıntıları ile dolar. Miele kendi kendini temizleyebilen deterjan haznesine sahip çamaşır makineleri ile bu özelliğin patentine sahiptir. Hazne yapısı nedeni ile deterjan tozunu üzerinde tutmuyor ve haliyle deterjan yüzeye yapışmıyor. Böylece deterjan haznesindeki deterjan tozu kalıntıları bir sonraki çamaşırlarınızı yıkarken, onlara bulaşmaz ve giysileriniz daha temiz çıkar.

Miele Çamaşır Makinelerindeki Diğer Özellikler:

  • Sessiz motor ve tam otomatik çalışma prensibi,
  • Kısa program ve düşük ısı yıkama sağlar,
  • Hassas yük tanıma ve doz tavsiyesi,

Miele Çamaşır Makinesi

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir