Pazartesi , 26 Eylül 2022
YENİ
Ana Sayfa » Beyaz Eşya » MİELE ‘den W 1949 Liquidwash Çamaşır Makinası

MİELE ‘den W 1949 Liquidwash Çamaşır Makinası

Miele

Almanya ‘nın dünyaya kendisini kanıtlamış ve hala 25 sene evvel üretmiş olduğu çamaşır makinası kullanımda olan bir marka. Miele çamaşır makinası modellerinden sizlere bahsetmeden önce, söylenmesi gereken öncelikli söz yanlızca kalite ve dayanıklılık içinde olduklarıdır. Miele çamaşır makinaları fiyatları konusunda ele alındığındaysa, gerçek kalite ve uzun ömürlü dayanıklılıklarını yansıtmaktadır.

W 1949 Liquidwash Miele Çamaşır Makinaları ;

1 ile 7 kg çamaşır yüklenebilen petek dokulu bir tambur özelliğinde olup, otomatik likit deterjan kiti yer almaktadır. Elektronik köpük ayarı, su sayacı dışında program geliştirme opsiyonu bulunmaktadır. Otomatik bir şekilde su ve elektrik ekonomisi sağlayan sınıf çerçevesinde. Dakikada 400 ila 4000 devir sıkma motoru bulunan Miele çamaşır makinası içinde, yüksek devirde dahi sessiz bir sıkma özelliği yer almaktadır.

Miele W 1949 Liquidwash Çamaşır Makinası

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.