Liebherr Buzdolabı Özellikleri

Ülkemizde pek de bir bilinirliği yok. Yalnız bazen bilinmeyenlerin kalitesi, anonim olarak değerlendirilebilir. Bir Alman soğutma sanayi firması olan Liebherr, gün geçtikçe kaliteli soğutucu arayan kullanıcıların karşısına çıkmaya başlıyor. Liebherr buzdolabı ve derin dondurucu fiyatları ise kalitesine oranla düşük.

Yarım Asırlık Tecrübe, Üstün Alman Kalitesi, İleri Düzey Teknoloji

Teknoloji marketlerden birinde gördüğümüz Liebherr buzdolabını küçük küçük incelemeye alıyoruz.

  • Dondurucu bölmesinin alt kısımda, sürekli kullanılan soğutucu (buzdolabının büyük kapısı) kısmı ise üst tarafında yer alıyor. Böylece sebzelik çekmecelerine eğilmek zorunda kalmıyorsunuz.
  • Sebzelik demişken, sebzelik ve diğer plastik aksamlarının hijyenik olduğunu yani plastik kokusunun olmadığı da dikkatlerimizden kaçmıyor.
  • Smart Steel (akıllı çelik) niteliği taşıyan paslanmaz gerçek çelik malzemeli kapıları bulunuyor.

Çoğumuz biliriz ki Avusturya ülkesi Dünya’nın en iyi ham çelik malzemesini bünyesinde barındırır. Alman buzdolabı üreticisi Liebherr ise Avusturya’dan soğutucu ve dondurucu kapıları için sipariş ettiği çelikleri, İsviçre’de usta eller vasıtası ile şekillendirmektedir. Sonrasında ise Almanya’da Liebherr dondurucu ve buzdolabı kapılarında kullanılmaktadır.

  • Liebher buzdolabı, bölünen ve ayarlanabilen raflarıyla da gönlümüzde diğer özellikleri ile taht kurmayı sürdürüyor.
  • İncelemeye aldığımız buzdolabı iç aydınlatması, vantilatör, camları ve yumurtalık gibi aksesuarları ile kusursuz işçilik ve kalite yönünde üretilmiş.
  • Bio Fresh (biyolojik tazelik) ile sebze ve meyveler daha taze tutuluyor.
  • Hydro Safe özelliği ile söz gelimi açıkta bir peyniri sabah kahvaltısı sonrası dolabınıza koyabiliyorsunuz. Böylece sonradan almaya geldiğinizde herhangi bir kurumaya ve sertleşmeye maruz kalmıyor.
  • Soğutucu ya da dondurucu kapısı açık unutulduğunda sizleri ikaz edecek olan Kapı İkaz Sinyali bulunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir