Perşembe , 1 Aralık 2022
YENİ
Ana Sayfa » Beyaz Eşya » İndesit ‘in Yenilik ve Tasarımı Aynı Seride

İndesit ‘in Yenilik ve Tasarımı Aynı Seride

İndesit

İndesit ankastre ve solo ürünlerden oluşan yeni Prime serisini sunar. İtalyan tasarımcı Giugiaro tarafından tasarlanan Prime serisi muhteşem bir görselliğe sahip olmasının yanında, fonksiyonel ve pratik çözümler sunan özellikler de barındırıyor. Farklı renk seçeneklerine sahip olan Prime serisindeki ürünler, tasarımdaki en son trendlere uygun olarak üretilmiştir. Kolay kullanımı, şık görünümü ve orijinal özellikleriyle Prime serisi modern mutfaklarla mükemmel şekilde uyum sağlar.

Solo Ürünler

Maksimum performans, minimum enerji tüketimi. Akıllı teknolojiye sahip yeni Indesit Prime solo ürünler, günümüzdeki maksimum enerji verimliliği ve daha etkili ürün arayışına bir çözüm önerisi olarak sunulmuştur. İndesit çamaşır makineleri, bulaşık makineleri ve buzdolaplarında, yüksek performans ve enerji tasarrufu sağlayan akıllı tekoloji sayesinde fonksiyonellikte gelinen son nokta Giugiaro’nun seçkin tasarımı ile buluşuyor.

Ankastre Ürünler

Son derece gelişmiş özelliklere sahip İndesit Prime serisi ankastre ürünler, paslanmaz çelik renkte profesyonel bir tasarım ile üretilmiştir.

indesit çamaşır makinası

indesit bulaşık makinası

indesit ankastre mutfak

indesit kurutma makinası

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.