Cuma , 7 Ekim 2022
YENİ
Ana Sayfa » Beyaz Eşya » Hoover Çamaşır Makinaları

Hoover Çamaşır Makinaları

Hoover

Hoover sessizlik kavramında büyük bir devrim yarattı. Etkin darbeli yıkama sistemi (All Pulse Washing System) olan modellerde, üç fazlı motor ile “Master Pulse” sisteminin kullanılması, yıkama ve sıkma sürecindeki ses seviyesini azaltır. Bazı modellerde bulunan ve ses geçirmeyen panellerin, standart olarak kullanılmasına dayanan geleneksel “Super Slient” teknolojisi, artık “Super Slient Pulse” teknolojisi  ile yenilenmiştir. Hoover Pulse sistemli çamaşır makinaları görülebilir, dokunabilir işitilebilir bir kalite sunar.

Hoover Çamaşır Makinaları

Son teknolojiyi kullanan Hoover, ürettiği Green Ray grubu ürünlerle çevreyi korumaya dair kararlılığını yansıtmaktadır. Hoover Green Ray serisi ürünlerinin üretim ve kullanım süresi boyunca çevreye duyarlılığı ve taahhütlerini yerine getirdiği ile ilgili, belgeli somut garantiler sunmaktadır. Bu sayede aldığınız Green Ray logolu Hoover ürünlerinin, maksimum verimlilikte minimum enerji harcayarak CO2 emisyonunu azalttığı ve doğayı koruduğu konusunda %100 emin olabilirsiniz.

Hoover Çamaşır Makinaları

Hoover Çamaşır Makinaları

Hoover Çamaşır Makinaları

Hoover Çamaşır Makinaları

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.