En Temizinden Vazgeçmeyen Bulaşık Makinası

Evinizde en güzel temiz bulaşıkların ustası, en iyi yardımcınız bulaşık makinesi için doğru karar yine Arçelik dünyasında. Teknolojiyi yakından takip eden bir dünya markası olan Arçelik size sunduğu seçenekler ile hem bulaşık makinesi fiyatları hem de üstün hizmet kalitesi ile her zaman yanınızda. Ortalama 6 lt su tüketimi ile sınıfının en başarılıları arasında yer alan Arçelik bulaşık makinesi tasarrufları ile ön planda. A, A+, A++ ve A+++ özellikleri ile sınıflarında en iyi hizmet için Arçelik doğru tercihiniz.  Tek bir dokunuşla sizin yerinize en uygun programı seçen, güvenlik için çocuk kilidi, ekstra kurutma özelliği, az bulaşık yıkayacaksınız ona göre tüketim yapan, su taşma emniyet ile daha güvenli ve anti bakteriyel conta ile daha temiz ve her zaman daha ayrıcalıklıdır.

Tek dokunuşla bulaşık makinası…

Bir dünya markası olan Arçelik en güncel teknoloji ile size en iyi hizmeti getirmeye devam ediyor.  Yeniliklerin her daim takipçisi olan ve en iyi hizmeti size vermek için çalışan Arçelik bulaşık makineleri için en güncel teknoloji ve yeniliklerle evinizde. Ekstra kurutma, biberon tutucu, çocuk kilidi ve tüm detaylı bilgileri ile Arçelik internet sitelerinde ve yetkili Arçelik bayilerinde sizleri bekliyor.

Beyaz, inox ve gri seçenekleri ile sizlere en iyi hizmeti veren Arçelik hem kullanışlı hem de tasarruflu bulaşık makinelerini sizler için üretti. 719 TL – 2020 TL arası özelliklerine göre değişen bulaşık makinelerinden kendinize uygun olanını seçmek için özellik filtreleme seçeneğini kullanabiliri ya da daha detaylı bilgiler için en yakın Arçelik bayisine başvurabilirisiniz. Sizin seçiminiz hangi Arçelik olursa olsun bulaşık makinesi size uygun ödeme seçenekleri ile ve evinize teslim, ücretsiz nakliye, ücretsiz kurulum ile 7/24 hizmetinizde olan uzman teknik destek ekibimiz tarafından yapılır. Mağazalarımızda seçip beğenip satın adlığınız Arçelik bulaşık makineniz eviniz teslim edilir ve garantisi yerinde onaylanır. Tüm detaylar için ve bulaşık makinesi fiyatları için internet sayfamızı lütfen inceleyin. Düşük tüketim ve üstün performans ile hem daha temiz hem daha sağlıklı hem daha şık hem de daha ekonomik olan bulaşık makinesi fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz.

Kaynak: http://www.arcelik.com.tr/beyaz-esya-bulasik-makineleri.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir