Perşembe , 1 Aralık 2022
YENİ
Ana Sayfa » Beyaz Eşya » E.C.A Confeo Plus Kombi ve Özellikleri

E.C.A Confeo Plus Kombi ve Özellikleri

E.C.A Confeo Plus Kombi

Paslanmaz çelik plakalı kullanım suyu eşanjörü; ECA Confeo Plus Kombilerin DCO 24 HM ve DCO 28 HM modellerinde bulunmaktadır.
Son 24 saat içindeki sıcak kullanım suyu taleplerinizi izler ve kaydeder. Kaydettiği bilgilere gore diğer 24 saat içinde oluşabilecek kullanım suyu taleplerinizi tahmin ederek, sıcak kullanım suyunuzu plakalı kullanım suyu esanjörü içinde hazır bekletir. Böylelikle daha kısa sürede sıcak kullanım suyu temin edilebilir. (Bu özellik istenmesidurumunda tüketici tarafından iptal edilebilir.)

E.C.A Confeo Plus Kombi

E.C.A Confeo Plus Kombiler dicom sistemi özelliklerindedirler. Dicom sistemi, yoğuşmasız yani konvansiyonel kombiler için bir elektronik sistemdir. Gaz valfi ve brülor basıncı tümüyle elektronik kart tarafından kontrol edilmektedir. Kombide dicom sistemi olduğundan ilk yanma ve alev boyu uzunluğu oldukça sessiz başlamakta. Otomatik kalibrasyonu olduğundan tüm çalışma zamanlarında fabrika ayarlarında çalışmaktadır. Gaz valfinde manuel / elle ayara gerek kalmamaktadır.

E.C.A Confeo Plus fiyatları ise piyasada 1.060 – 1.539 TL arasında satışa sunulmaktadır.

ECA Confeo Plus Kombiler

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.