Perşembe , 1 Aralık 2022
YENİ
Ana Sayfa » Beyaz Eşya » Bosch i DOS Çamaşır Makinesi

Bosch i DOS Çamaşır Makinesi

Bosch Teknolojisi İle Her Yıkamada Deterjan Koymayacaksınız

Eco Logixx 8 i-dos çamaşır makinesi akıllı dozaj sistemiyle her seferinde deterjan koyma işlemine son veriyor. Sıvı deterjan ve yumuşatıcıyı baştan birkez ilgili gözlerine doldurduktan sonra, otomatik program seçim işleminize geçiyorsunuz.

Bosch i DOS Çamaşır Makinesi

Yaklaşık 20 yıkama sürecinde deterjan ve yumuşatıcınız kendiliğinden, otomatik bir şekilde ihtiyacı doğrultusunda Bosch i DOS Çamaşır Makinesi tarafından kullanılıyor. Ne eksik ne fazla prensibi ile üretilmiş makinenin 3. deterjan haznesi ise tamamen özel. Bağımsız olarak manuel kontrol altında da cihazınızın deterjan gereksinimini karşılayabiliyorsunuz. Böylece i-DOS yetersiz ya da fazla kullanım riski olmadan, her yıkamada mükemmel sonucun garantisini sizlere sunuyor.

Bosch i DOS Çamaşır Makinesi

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.