Arçelik İnverter Klima Özellikleri

Yaz aylarının şiddetli sıcakları altında bunaltı ve terlemelerin önüne geçebilmek adına yaşanılan mekanların soğutulması şart. Soğutma sistemleri arasında açık ara önce klima modelleri ise bizlere kendi içinde birçok alternatif sunmakta.

Arçelik İnverter Klima Özellikleri

Klima seçiminde ise A sınıfı (A Class), kolay kumanda edilebilir ve sade özelliklere sahip olması ise öncelikli arayışlar arasında. 40° sıcağın altında sürekli çalışacak klimaların ay sonu faturası kesinlikle göz ardı edilmemeli. Arçelik inverter klima özellikleri %50 ‘nin altında bir oranla, daha az enerji harcayan ve göz dolduran özel iç ünite tasarımı bünyesinde barındırıyor. Extra sessiz 19 dB (desibel) ses değerinde, iç ortamlarda sizi rahatsız etmeyecek sessizlikte. İç ünite içinde yer alan fan aynı şekilde sessiz bir çalışma prensibi içinde.

Elektrik kesintisinin ardından kendiliğinden otomatik olarak devreye girmesi, Neo Plasma hava temizleme sistemi ve akıllı nem kontrolü de Arçelik inverter klimaların özellikleri arasında. Arçelik inverter klima fiyatlarını incelediğimizde ise 1105 TL ‘den fiyatları ile 3000 TL ‘ye ulaşan fiyatları şeklinde karşımıza çıkıyor. Arçelik inverter klima modelleri arasından yüksek özellikleri ile ele alacağınız modelin fiyatları da özelliklerine endeksli olarak karşınıza çıkacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir