Perşembe , 1 Aralık 2022
YENİ
Ana Sayfa » Beyaz Eşya » Alarko Carrier A Sınıfı Klimalar

Alarko Carrier A Sınıfı Klimalar

Dünyada Alarko Carrier klimaların, kalite ve üretim standartları doğrultusunda bir yol çizdiği tüm tüketicilerce bilinir. Alarko Carrier klima XPower Gold modeli klimaları bir çok özellik ve opsiyonel bir çok seçenekler içinde.

Tüm modelleri beyaz renkte ve düz ön panelleri ile, nano teknolojisinde. İsteğe bağlı otomatik yeniden başlatma. 11 kademeli olarak hava akış yönü sağlaması. Arıza teşhis fonksiyonu. Ozon tabakası için zararsız bir R410A soğutucu gazı. A sınıfı düşük miktarda enerji tüketimi.

Alarko Carrier XPower Gold Inverterli Duvar Tipi Split Klimalardaki INVERTER Teknolojisi ;

Klimanızın start alması ile ortamdaki konfor değerindeki soğutmayı sağlayıncaya kadar komprasör motoru belirli bir hızda ve yüksek basınçta çalışmaktadır. Klimanın yakıtı olan soğutucu akışkan, soğutucu devrede dolaşır durur. Inverter teknolojisinde ise ortamın konforlu bir soğutmaya ulaşması ile, komprasörün çalışması yani gücü düşmeye başlar. Düşük güçte ve verimli bir soğutma performansı sağlayarak A sınıfı modda çalışmasını sürdürür.

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.