Fonksiyonel Ranza Modelleri


2011 Ranza Modelleri

Evimizin çocuk odası için ayırdığımız odanın, bir bölmesi ile onlara yatacak yer olması şart. İkizleri olan, iki çocuk sahibi bir ailenin çocuk odasında pek fazla geniş alanı olmayabilir. İşte burada devreye, ranza yatak modelleri giriyor. Altlı, üstlü bir şekilde uyuyan çocuklar, kazandığı alan için ders çalışma masasını yerleştirebilir.

2011 yılındayız ve üretilen ranzalar gittikçe göze güzel ve bir o kadar da şık geliyor. İllaki eviniz, odanız için alacağınız bir ürünün, mobilyanın veya bir başka beyaz eşya gibi bir makinenin kesinlikle sağlamlığı ve dayanıklılığı da önemsenmeli. Ranza yataklarda da durum bundan pek farklı olmaksızın, sürekli merdiveni aracılığıyla üst katına çıkılacak ve bu tür yük binmelerine karşı, dayanıklı malzemelerin kullanılarak üretilmiş olması gerekir. Piyasadan ” Ucuz olsun, kullanılsın, zaten aynı şey ” zihniyeti içeren düşüncelerinizle sakın ranza almaya kalkmayın tavsiyesini verebiliriz.

Ranza modelleri çeşit çeşit peki güvenli mi ?

Almanya bu tür konularda, üretici firmaları kolay kolay belge sahibi yapmıyor. Alman zihniyeti oldukça basit işliyor. HERŞEYE RAĞMEN KALİTE. Söz gelimi Almanya gibi bir ülkede ranza üretecek olsanız, Türkiye ‘de olduğu gibi kolaylıkla üretime başlayamayabilirdiniz. Gün geçtikçe ülkemizde de bu tür güvenliği disipline edecek üretimler gerçekleşmiş olsa da, yine de dikkatli olmalı.

Ranza Modellerinden Çekmeceleri Merdiven Olan

Ranza Modellerinden Çekmeceleri Merdiven Olan

Gayet Sade ve Parkdaki Bankları Andırıyor

Ahşabın Dayanıklılığı ve Rahatlığı

Oldukça Sade ve Sempatik Bir Ranza Modeli

Oldukça Sade ve Sempatik Bir Ranza Modeli

Metalik Bir Dekorasyon Havası İçeren Ranza Modelleri

6 Yorum Var “ Fonksiyonel Ranza Modelleri ”

 1. Cemile Tiryakiler says:

  Sitenizde görmüş olduğum, altı çift kişilik yatak üstü ranza merdiven kısmı çekmeceli ranza modelinizle ilgili bilgi almak istiyorum. Nereden satın alabilirim ve fiyatı hakkında bana yardımcı olursanız, çok memnun olacağım.
  Teşekkür ederim.

 2. zehra yıldız says:

  Ranza modellerinden, çekmeceleri merdiven olan modelin fiyatı nedir ?
  Öğrenebilir miyim ? Teşekkürler.

 3. HANDE KALFA says:

  Ranza Modellerinden Çekmeceleri Merdiven Olan ve Metalik Bir Dekorasyon Havası İçeren Ranza Modelleri iki model için fiyat bilgisi göndermeniz için rica ederim.

 4. Nurgül says:

  4. Ahsap olan ranza ve 6.metalik ranza ile ilgili bilgilendir misinz ? Ebatları fıyatları ve nereden alabiliriz ?

 5. Berk Ata says:

  Son iki fotoğraftaki ranzaların teknik bilgilerini, fiyatını ve nereden alabileceğimi öğrenmek istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

 6. YAŞAR BİLİCİ says:

  Ranza modellerinden 1.sıradaki çekmeceleri merdiven olan ranzanın fiyatı, ödeme seçeneklerini, stoklarınızda olduğunu, zonguldağa kargo ile teslimatı varmı. Bilgilendirmenizi rica ederim. Teşekkür ederim.

<< Yorum Yaz >>