Wednesday , 19 December 2018
YENİ
Ana Sayfa » 2009

Yearly Archives: 2009

Otomatik Halı Yıkama Makinası

Otomatik halı yıkama makinası halılarınızın temizliği açısından en ideal seçimlerden birisi olacaktır. Birkaç adımın birleştirilmesi ile oluşturulan bu mekanik yapı sayesinde bir bütün temizliği elde edebilecek ve çok daha temiz halılara sahip olabileceksiniz. Çeşitli sebeplerden ötürü halılarınızı uzun süredir yıkamıyor olabilirsiniz fakat bu halılarınızı değiştirmek zorunda olmanız anlamına gelmiyor. Halılarınızı aldığınız günkü kadar temiz bir görünüme kavuşturmak istiyorsanız otomatik halı ... DEVAMI »

Tüketici Haklarımızın Ne Kadarını Biliyoruz?

Tüketici Haklarımızın Ne Kadarını Biliyoruz?

Hepimiz birer tüketici olarak, mobilyadaki yasal haklarımızı ne kadar biliyoruz? Anayasamızda, “Tüketicinin Korunması” hakkında 4077 sayılı bir kanun var. Bu kanunun amacı: Üretici firma veya satıcı firmadan talep edebileceklerimiz nelerdir? Kusurlu bir ürün satın aldığımızda, ne kadar sürede geri iade edebiliriz? Kanun, buna benzer konularda, yasal haklarımızı bize açıklıyor. Satın aldığınız mal ve hizmet sorunlu çıkabilir. Ürün sorunlu ise 30 gün ... DEVAMI »

DEMİRDÖKÜM’DEN THEMAFAST KOMBİ

* 3 Yıldızlı sıcak su konforu * Geniş LCD ekran dokunmatik tuşlar * 3.2 litre kapasiteli microfast ünitesi ile anında sıcak su * 26.000 kcal/h hermetik model * 3 Yıl garantili Genel Özellikler : * Hassas sıcak su kontrolü ile maksimum sıcak su keyfi * A sınıfı enerji tüketimi ile düşük gaz ve su sarfiyatı * Microfast ünitesi ile yılda ... DEVAMI »

Kompozit Levha Kaplama

KOMPOZİT LEVHA KAPLAMA Genel Özellikler:Kompozi levha, sosyal yaşantımızın mekansal sınırlayıcısı mimari yapıların tasarımında kullanılan, estetik, şık görünümlü, pürüzsüz, çağdaş bir yapı malzemesidir. Oldukça geniş bir kullanım alanı olan kompozit levha, renk çeşidi ve bütünlüğü, hava etkilerine dayanımı, kolay şekil verilebilirliği, hafif ve ısı ses tutucu özelliği sayesinde diğer yapı malzemlerine oranla daha geniş açıklıklarda rahatça kullanılabilmektedir. Düşük maliyetle yüksek verim ... DEVAMI »

Kompakt Laminant Cephe Kaplama

Bir çok kraft kağıdının üst üste gelmesi ve bu kağıtlara yüksek basınç ve ısı altında özel reçine emdirilmesi ile, elde edilmiş özel panellerdir. Üst katmanda kullanılan desen kağıdı ışığa, özellikle mor ötesi (UV-Ultraviyole) ışınlarına ve diğer dış cephe şartlarına karşı dayanıklılığını arttıran kimyasallarla zenginleştirilmiştir. UV ışınlarına dayanıklı ilave bir overlay tabakası da mevcuttur. Mekanik stres ve darbelere karşı dayanıklıdır. Ayaz, ... DEVAMI »

Granit Seramik Cephe Kaplaması

Alışveriş merkezi, otel, iş merkezi, hastane, eğitim kurumları, toplu konut projeleri sağır yüzey dış cephe kaplamalarında porselen karolar kullanılabilir. 30×60 cm ve 60×120 cm ebatlarda üretimi yapılabilmektedir. Çok çeşitli renk ve doku seçeneği bulunur. Porselen karolar dış cephelerde alüminyum alt konstrüksiyon üzerine gizli, klipsli veya konstrüksiyona yapıştırma sistem olarak uygulanabilmektedirler. L braketler, düşey taşıyıcı T profiller, yatay taşıyıcı askı profilleri, ... DEVAMI »

Genç Odası İçin Mobilya Seçimi

Son yıllarda, gözlemlerime göre, tasarım süreci bir hayli gelişti. Özellikle Türkiye’de, bebek ve genç odası mobilyaları, çok rağbet gördüğü bilinmektedir. Gençlik döneminde, gençlerin odaları çok önemlidir. Çünkü odası onun, her şeyini paylaştığı özel bir yeridir. Dolayısıyla, onu en mükemmel bir şekilde, düzenlemek kişinin kendisine bırakılmalıdır. Müdahale etmek, belki de ona yapılabilecek en kötü şey olabilir. Genç odası kendi kişiliğine ve seçeceği ... DEVAMI »

Deri Mobilyanızı Korumanız İçin Püf Noktaları

Bu ay sizlere mobilyada kullanılan deri malzeme ile ilgili, bazı püf noktalarını aktarmaya çalışacağız. Deri mobilyaların temizliği hakkında, bilgi edinmiş olmanızı sağlamaya da çalışacağım. Mobilyada her zaman kumaş malzemenin alternatifi olan deri malzeme son yıllarda yaygınlaşmaya başladı. Bu da doğal olarak beraberinde bir takım sorunlar getirdi. Bilindiği gibi deri doğal olduğu için piyasada özel malzeme olarak tabir ediliyor. Özel malzeme olduğu ... DEVAMI »

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.